Kontakta oss

Behöver du stöd kring din webbplats eller digital marknadsföring? Vi bollar gärna dina funderingar, frågor, tankar, idéer eller annat. Ring, maila eller använd kontaktformuläret.

Vi anpassar vår ”approach” till dina behov. Kontakta oss.

Förfrågan

Behöver du några goda råd kring din webbplats eller digital marknadsföring? Eller har du en konkret förfrågan?

Hör av dig

Vi bollar gärna dina funderingar, frågor, tankar, idéer eller annat. Ring, maila eller använd kontaktformuläret.

  • Tynäsgatan 10, magasin 2
  • 652 16 Karlstad

Vårt team

Kontakta oss gärna via mobil eller mail, vad som passar bäst!

Peter Malmberg

Peter Malmberg

SEO-konsult, VD

073-150 95 95
peter@decisionbyheart.com

Karin Broms Lekemark

Karin Broms Lekemark

Digital marknadsföring

073-342 41 66
karin@decisionbyheart.com

Christian Svensson

Christian Svensson

Digital strateg

076-048 29 32
christian@decisionbyheart.com

Hampus Mårtensson

Hampus Mårtensson

UX, webbdesigner

072-232 16 99
hampus@decisionbyheart.com

Mattias Hensdal

Mattias Hensdal

Webbutvecklare

070-350 30 99
mattias@decisionbyheart.com

Kim Persson

Kim Persson

Webbutvecklare

076-777 18 92
kim@decisionbyheart.com

Följ oss

Fler nöjda besökare, fler leads, fler affärer

Hör av dig så tar vi fram ett skräddarsytt förslag till dig, helt kostnadsfritt.